ZADZWOŃ 507 105 133
Doświadczenie w finansowaniu aut z zagranicy
Zaoszczędź kupując samochód bez polskich pośredników
Sprawdzone rozwiązania leasingowe

Zrealizowane transakcje leasing aut z zagranicy

 

Ostatnie zlecenia- leasing aut z zagranicy

Każda zrealizowana transakcja i każdy pojazd sprowadzony z zagranicy za pomocą leasing aut z zagranicy napawa nas ogromną dumą. Poniżej przedstawiamy ostatnie transakcje leasingu aut z zagranicy.

 

leasing samochodu, leasing samochodów używanych, leasing samochodowy, leasing auto, samochód w leasing auto w leasing;   leasing samochodu, leasing samochodów używanych, leasing samochodowy, leasing auto, samochód w leasing auto w leasing;

 

Leasing ciężarówki z zagranicy – samochód ciężarowy – wywrotka M.A.N. 26.390 z HDS

Klientowi A.H.I.E. Aleksander Godlewski przeprowadziliśmy transakcję leasingu samochodu używanego. Wyleasingowaliśmy samochód ciężarowy wywrotkę MAN 26.390 z HDS. Wspólnie planujemy już kolejne inwestycje, z tego miejsca chcemy podziękować za okazane zaufanie. Dostawcą do transakcji leasingu auta z zagranicy była firma Kleyn Trucks B.V.  z Holandii. Kleyn Trucks jest jednym z największych na świecie niezależnym przedsiębiorstwem zajmującym się handlem używanymi samochodami ciężarowymi. Jest nam miło że od dwóch lat jesteśmy ich wyłącznym partnerem finansowym w Polsce. Z tym dostawcą procedujemy leasing samochodów używanych z zagranicy w procedurze uproszczonej – tylko na dowód osobisty.

 

leasing samochodu, leasing samochodów używanych, leasing samochodowy, leasing auto, samochód w leasing auto w leasing;   leasing aut z zagranicy, leasing samochodu, leasing samochodów używanych, leasing samochodowy, leasing auto, samochód w leasing auto w leasing;

Leasing aut z zagranicy – ciągnik siodłowy Mercedes Benz Actros 1844  i naczepa Kassbohrer

Z klientem OPERARI GROUP S.A. podpisaliśmy umowę leasingu samochodów używanych na : ciągnik Siodłowy Mercedes Benz Actros 1844  i naczepę Kassbohrer. Cieszymy się że mogliśmy zrealizować tą inwestycję w ramach programu: Leasing dla nowych firm.  Dostawcą ciągnika do leasing aut z zagranicy był Daimler AG –  Truck Store Bremen  z Niemiec. Natomiast dostawcą naczepy w leasingu aut z zagranicy był producent – firma KTH-Trailer GmbH z Niemiec. Klient odnalazł ofertę samochodu z Niemiec na mobile de pl.

leasing samochodu, leasing samochodów używanych, leasing samochodowy, leasing auto, samochód w leasing auto w leasing;   leasing samochodu, leasing samochodów używanych, leasing samochodowy, leasing auto, samochód w leasing auto w leasing;

Leasing ciężarówki z zagranicy – samochody ciężarowe MAN 12.250 TGL

Z klientem  P.P.H.U. DANIS leasing samochodów używanych – 4 Samochody Ciężarowe Man 12.250 TGL. Samochody w leasing z zagranicy sprzedawała firma Kleyn Trucks B.V.  z Holandii. Uproszczona procedura, minimum formalności pozwoliła skrócić czas transakcji leasingu aut z zagranicy. Klient szukał aut na mobile eu i był bardzo zainteresowany ekspresową procedurą leasingu samochodu –  jesteśmy jedyną firmą specjalizującą się w leasingu samochodów używanych sprzedawanych przez zagranicznych dostawców.

leasing samochodu, leasing samochodów używanych, leasing samochodowy, leasing auto, samochód w leasing auto w leasing;   leasing samochodu, leasing samochodów używanych, leasing samochodowy, leasing auto, samochód w leasing auto w leasing;

Leasing aut z zagranicy – ciągnik siodłowy Volvo FH13

Klientowi VGT International Sp. z o.o.: sfinalizowaliśmy leasing samochodu z zagranicy na  Ciągnik siodłowy Volvo FH 13. Dostawcą do tej transakcji leasing auta ciężarowego z zagranicy była firma PEMA GmbH z Niemiec.  Sporym udogodnieniem był fakt transakcja leasing samochodów używanych była zrealizowana z 0% wpłata własną.

 

leasing samochodu, leasing samochodów używanych, leasing samochodowy, leasing auto, samochód w leasing auto w leasing;   leasing samochodu, leasing samochodów używanych, leasing samochodowy, leasing auto, samochód w leasing, auto w leasing;

 

Leasing aut z zagranicy – BDF Scania

Klienta Damar wsparliśmy przy negocjacjach cenowych następnie przeprowadziliśmy leasing samochodu oferowanego przez zagranicznego dostawcę. Po naszej stronie – jak przy wszystkich transakcjach była koordynacja odbioru auta i załatwienie tablic eksportowych. Leasing samochodu ciężarowego BDF Scania pomógł klientowi w realizacji podpisanych kontraktów.  Wspólnie szukamy kolejnego auta w leasing.

 

Udało nam się:

1.Wynegocjować leasing auta z zagranicy z 0% wkładem własnym.

2.Skoordynować odbiór samochodu.

3.Zorganizować tablice eksportowe.

4.Ominąć polskich pośredników, dzięki czemu klientom zaoszczędzili ich prowizje.

5.Zrealizować leasing aut z zagranicy w uproszczonej procedurze – na dowód osobisty.

A to tylko część możliwości jakie korzystając z naszych rozwiązań leasingowy oferujemy przedsiębiorcom.

 

Leasing auta z zagranicy

to nasza specjalność od lat zajmujemy się leasingiem aut z Niemiec, Francji, Holandii, Belgii,Włoch, Szwajcarii, Austrii, Hiszpanii, Portugalii, Szwecji, Finlandii, Litwy, Łowy, Estonii, Czech, Słowacji. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt transakcji leasingu samochodów z zagranicy. Ukierunkowujemy się na  leasing samochodów osobowych z zagranicy, leasing samochodów dostawczych z zagranicy, leasing samochodów ciężarowych zagranicy, leasing  ciągników z zagranicy, leasing  autobusów zagranicy , leasing  dźwigów z zagranicy. Leasingujemy także maszyny z zagranicy. Podczas długoletniej pracy, nawiązaliśmy współpracę z największymi dostawcami z zagranicy z mobile eu, mobile de pl, otomoto de.  Leasing auta z zagranicy to nasza specjalność. Zaufało nam już wiele firm.

Posiadamy ciekawe oferty na leasing aut z zagranicy

przygotowane specjalnie dla naszych klientów.  Auto nowe i używane ze specjalnym rabatem dla naszych kontrahentów. Mogą Państwo wybierać z szerokiej oferty aut do leasingu: nowych i używanych z zagranicy z mobile eu, mobile de pl. Ułatwiamy także znalezienie samochodu od sprawdzonych dealerów oraz załatwiamy wszelkie formalności związane z jego nabyciem. Nasze doświadczenie w leasingowaniu aut z zagranicy pozwala nam na szybkie reagowanie na trudności związane z zakupem oraz bezpieczne przeprowadzanie każdej z transakcji. Z nami przeprowadzicie Państwo transakcję na leasing aut z zagranicy.

Leasing samochodu z zagranicy

Leasing samochodu z zagranicy. Specjalizujemy się w leasingu samochodów z zagranicy i leasingu maszyn z zagranicy. Sprawdź naszą ofertę na leasingową samochodu z zagranicy, leasing samochodów używanych z zagranicy, leasing samochodowy z zagranicy.

Skontaktuj się z nami: 507 105 133 / biuro@nulllease24.pl